Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

w Koninie

, .

Aktualności

Zapraszamy nauczycieli i specjalistów szkolnych do udziału w bezpłatnych seminariach metodycznych dotyczących kompetencji współczesnego nauczyciela.Dla nauczycieli szkół podstawowych seminaria odbywać się będą w okresie od 14 do 18 maja w salach szkoleniowych MODN...

Aktualności

 

Zapraszamy na konferencje metodyczne

Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizują cykl konferencji metodycznych dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących.

Szczegóły znajdują się w załączniku.

 

Seminaria

Zapraszamy nauczycieli i specjalistów szkolnych do udziału w bezpłatnych seminariach metodycznych dotyczących kompetencji współczesnego nauczyciela.
Dla nauczycieli szkół podstawowych seminaria odbywać się będą w okresie od 14 do 18 maja 2019 r. w salach szkoleniowych MODN (ul. Szymanowskiego 5).
Dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych seminaria odbywać się będą w okresie od 4 do 8 czerwca oraz 16 maja (dla specjalistów szkolnych) w salach szkoleniowych MODN (ul. Szymanowskiego 5).

Szczegóły znajdują się w załącznikach.

 

 

Koniński Kongres Edukacyjny

 

Koniński Kongres Edukacyjny, SZKOŁA NASZYCH MARZEŃ
 5-6 czerwca 2019 r., PWSZ w Koninie.

do pobrania pdf.

Wręczenie nagród

27 maja 2019 roku o godzinie 10.00  w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie przy ul. Przemysłowej 3d odbędzie się uroczyste podsumowanie konkursów dla uczniów  organizowanych przez Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Podczas spotkania zostaną wręczone podziękowania i nagrody. Serdecznie zapraszamy laureatów wszystkich konkursów wraz z opiekunami oraz wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem.

 

 

 

Menu
Ciekawostki

Rejony pustynne na Ziemi znajdują się w szerokim pasie wzdłuż równika. W ciągu roku spada tam (według różnych źródeł) do 160, 250 lub nawet 300 mm rocznie. Wraz z rejonami półpustynnymi (gdzie opady są dwukrotnie większe), stanowią one niemal połowę lądów na Ziemi.