Dyżury doradców metodycznych od dnia 30 marca

W dniach od 30 marca do odwołania zapraszamy nauczycieli do kontaktowania się z doradcami metodycznymi za pomocą korespondencji mailowej.
W godzinach dyżurów doradca metodyczny odpowiada na bieżące zapytania, udziela konsultacji. 
Ze względu na to, że wszyscy doradcy są nauczycielami i wykonują pracę zdalną ze swoimi uczniami prosimy o kontaktowanie się wyłącznie w niżej podanych godzinach.

Przedmiot - Zakres

Imię i nazwisko doradcy metodycznego

Terminy dyżurów

Adres e-mail

Edukacja przedszkolna, nauczanie specjalne i integracyjne

Beata Woźniak

Poniedziałek
8.00-12.00

Piątek
8.00-12.00

wozniak.beata@modn.konin.pl

Edukacja wczesnoszkolna

Edyta Miska-Mazgajczyk

Poniedziałek
11.00-13.00

Piątek
8.00-10.00

miska-mazgajczyk.edyta@modn.konin.pl

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna, doradztwo zawodowe

Dorota Bugajczyk

Poniedziałek
9.00-13.00

Piątek
9.00-13.00

bugajczyk.dorota@modn.konin.pl

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Beata Roskosz

Poniedziałek
10.00-12.00

Piątek
10.00-12.00

roskosz.beata@modn.konin.pl

Język polski – szkoła podstawowa

Małgorzata Chojnacka

Poniedziałek
14.00-16.00

Piątek
12.00-14.00

chojnacka.malgorzata@modn.konin.pl

Język polski – szkoła ponadpodstawowa

Małgorzata Ptak

Poniedziałek
11.00-13.00

Piątek
9.00-11.00

ptak.malgorzata@modn.konin.pl

Historia

Aneta Bylewska-Kurek

Poniedziałek
12.00-14.00

Piątek
12.00-14.00

bylewska-kurek.aneta@modn.konin.pl

Wiedza o społeczeństwie

Agnieszka Pietrowska

Poniedziałek
13.00-15.00

Piątek
9.00-11.00

pietrowska.agnieszka@modn.konin.pl

Języki obce

Marta Hossa

Poniedziałek
10.00-12.00

Piątek
10.00-12.00

hossa.marta@modn.konin.pl

Języki obce

Paulina Owsianna

Poniedziałek
11.00-14.00

Piątek
10.00-13.00

owsianna.paulina@modn.konin.pl

Geografia

Jacek Kamiński

Poniedziałek
10.30-12.30

Piątek
8.30-10.30

kaminski.jacek@modn.konin.pl

Wychowanie fizyczne

Anna Kamińska

Poniedziałek
10.30-12.30

Piątek
8.30-10.30

kaminska.anna@modn.konin.pl

Utworzony 2020-03-26 Główna 216
Poprzedni
Następny

Menu