WYKAZ KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/20

P – przedszkole, SP – szkoła podstawowa, SPP – szkoła ponadpodstawowa

LP

ADRESACI

NAZWA KONKURSU

DOKUMENTACJA KONKURSOWA
(do pobrania)

ODPOWIEDZIALNI

TERMIN ZGŁOSZENIA

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU

1.

P

Powiatowy Koniński Konkurs Recytatorski „Na małej scenie”

Beata Woźniak

30.12.2019.

2.04.2020.

PRZEDSZKOLE
NR 11

2.

SP

KL. I-VIII

Konkurs Wiedzy Ogólnej dla uczniów szkół kształcenia specjalnego i integracyjnego OMNIBUS

Beata Woźniak

15.02.2020.

14.02.2020.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 15

3.

SP

 

III Powiatowy Konkurs Piosenki Żeglarskiej „Szkolna Szekla” Konin 2019

Iwona Miśkiewicz

31.10.2019.

15.11.2019.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 15

4.

SP
KL. I-III

XVII Powiatowy Koniński Konkurs Poezji Dziecięcej

Edyta Miska-Mazgajczyk

20.01.2020.

17.02.2020.

5.

SP
KL. II-III

XIII Powiatowy Koniński Konkurs Recytatorski

Edyta Miska-Mazgajczyk

20.01.2020.

marzec 2020.

SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 12

6.

SP
KL.  III

XVII Powiatowy Koniński Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii klas III 2020”

Małgorzata Chojnacka Małgorzata Ptak

31.01.2020.

6.03.2020.

MDK

7.

SP

KL. III

Powiatowy Koniński Konkurs Matematyczny

Edyta Miska-Mazgajczyk

30.12.2019.

marzec 2020.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 12

8.

SP

KL. IV

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Z poradnika młodego matematyka”

Agnieszka Trzusło

15.11.2019.

listopad/grudzień 2019.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 1

9.

SP

KL. IV-VI

XVIII Powiatowy Koniński Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii 2020” im. Zofii Urbanowskiej

Małgorzata Chojnacka Małgorzata Ptak

31.01.2020.

21.02.2020.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 6

10.

SP

KL. IV-VII

Powiatowy Koniński Konkurs Plastyczny „Pędzlem malowane”

Iwona Pawlaczyk

30.12.2019.

luty 2020.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 7

11.

SP

KL. V-VI

IV Powiatowy Koniński Konkurs Mitologiczny „Od Ateny do Zeusa, czyli mitologia od A do Z”

Aneta Bylewska-Kurek

Małgorzata Chojnacka

 

24.01.2020.

28.02.2020.

MDK

12.

SP

KL. VI

XV Powiatowe Konińskie Zawody Matematyczne „Kto najlepszy”

Agnieszka Trzusło

30.12.2019.

5.03.2020.
SZKOŁA PODSTAWOWA TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO

13.

SP

KL. IV-VIII

Turniej Ekologiczno-Przyrodniczy „Badam, odkrywam i upowszechniam wiedzę o wpływie działalności człowieka na środowisko”

Jacek Kamiński

31.01.2020.

28.02.2020.
MODN

14.

SP

KL. VII-VIII

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej”

Marta Hossa

Anna Cieślak

30.12.2019.

marzec 2020.

15.

SP

KL. VII-VIII

XVI Powiatowy Koniński Turniej Ortograficzny

Małgorzata Chojnacka Małgorzata Ptak

20.12.2019.

7.01.2020.
MODN

16.

SP

KL. VII-VIII

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego o tematyce bożonarodzeniowej „Bald Ist Weihnachten”

Paulina Owsianna

15.11.2019.

11.12.2019.
SZKOŁA PODSTAWOWA
NR 1

17.

SP

KL. VIII

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Paulina Owsianna
Marta Hossa

30.12.2019.

27.03.2020.
MODN

18.

SP

KL. VIII

Powiatowy Koniński Konkurs „Czy znam swój samorząd?”

Agnieszka Pietrowska

30.12.2019.

20.02.2020.
MODN

19.

SP

KL. VIII

XVII Powiatowe Konińskie Zawody Matematyczne „Kto najlepszy?”

Agnieszka Trzusło

30.12.2019.

27.02.2020.

ZSG-E

20.

SP

KL. VII-VIII

 

XI Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny „Przez lądy i morza”

Jacek Kamiński

30.12.2019.

28.02.2020.

MODN

21.

SP

KL. VIII

SPP

Powiatowy Konkurs Historyczny „II Wojna Światowa 1939-1945”

Agnieszka Pietrowska

30.12.2019.

12.03.2020. – szkoły podstawowe

20.03.2020. – szkoły ponadpodstawowe
MODN

22.

SP

KL. IV-VIII

SPP

X Powiatowy Konkurs z Zakresu Doradztwa Zawodowego

Dorota Bugajczyk

30.12.2019.

20.03.2020.

II LO

23.

SPP

 

XI Powiatowy Koniński Konkurs Geograficzny „Przez lądy i morza”

Jacek Kamiński

30.12.2019.

6.03.2020.

MODN

24.

SPP

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Paulina Owsianna
Marta Hossa

30.12.2019.

20.03.2020.
II LO

 

Menu